नमस्ते नेपालको मधेस प्रदेश स्तरीय प्रथम भेला सम्पन

प्रकाशित मिति:

नमस्ते नेपालको मधेस प्रदेश स्तरीय प्रथम भेला आज भव्यताका साथ सम्पन्न भएको देशका ७७ ओटै जिल्लाका युवाहरूलाई समाजसेवामागोलबद्ध पार्ने उद्देश्यका साथ प्रदेश सम्मेलनमा लागेको संस्था नमस्ते नेपालले रौटहट को कटहरिया नगरपालिकामा आज उक्त भेला सम्पन्न गरेको हो

कार्यक्रममा मधेस प्रदेश स्तरीय भेला कार्यक्रमका संयोजक एवं नमस्ते नेपालका केन्द्रीय कोषाध्यक्ष बरदान आचार्यको अध्यक्षता रहेको थियो कार्यक्रममा कटहरिया नगरपालिका उपप्रमुख रीता यादवको प्रमुख आथित्यता रहेको थियो भने कार्यक्रममा नमस्ते नेपाल केन्द्रीय अध्यक्ष मनिष भुसाल, संस्थापक अध्यक्ष अर्जुन खरेल, केन्द्रीय अनुशासन विभाग प्रमुख एवं गण्डकी प्रदेश इन्चार्ज भुवन सुवेदी, मधेस प्रदेश सहइन्चार्ज असमी खड्काकोउपस्थिति रहेको थियो

कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथी यादवले नमस्ते नेपाल संस्थाको प्रशंसा गर्दै आफ्नो प्रदेशमा बिस्तार गरिएकोमा कृतज्ञता समेत व्यक्त गर्नुभयो

कार्यक्रममा १५० भन्दा बढि युवाको उपस्थिति रहेको थियो उक्त भेलाबाट सो प्रदेशका ओटै जिल्लाको प्रतिनिधित्व हुने गरि जम्मा ११ सदस्यीय तदर्थसमितिको गठन गरिएको उक्त समितिले महिना भित्र सम्बन्धित प्रदेशका ओटै जिल्लाहरूमा जिल्ला अधिवेशन सम्पन्न गरि प्रदेश अधिवेशन गर्नेलक्ष राखिएको केन्द्रीय अनुशासन विभाग प्रमुख भुवन सुवेदीले बताए

वि. सं २०६८ सालमा बाल क्लबको रूपमा स्थापित यस संस्था वि. सं २०७४ सालमा जिल्ला प्रशासन कार्यालयमा नमस्ते नेपालको नामले दर्ता भईसामाजिक कृयाकलापमा अग्रसर कुलत रहित समाज निर्माण युवाहरूलाई समाजसेवा संगै उद्यमशीलता संग जोड्ने लक्ष्यसहित यतिबेला संस्थानमस्ते नेपालले अहिले झण्डै १० हजार सदस्य जोड्ने उद्देश्यसहित देशव्यापी शाखा विस्तार अभियानमा लागेको केन्द्रीय अध्यक्ष मनिष भुसाल बताउछन